Nejstahovanější programy a aplikace

Opera

Opera je univerzálním a velice rychlým internetových prohlížečem , který může nabídnout, co běžný uživatel potřebuje k surfování po internetu. V nejnovější verzi tohoto prohlížeče naleznete jádro Blink, které je využívání například také v prohlížeči Google Chrome.

Mezi přednosti Opera řadíme zejména pokročilou práci s internetovým obsahem a podporu nejnovějšího webového standardu. Velice užitečná je určitě integrovaná čtečka PDF dokumentů a mini mp3 přehrávač. Opera dokáže také sama přistoupit k vaší webkameře a mikrofonu, takže můžete naplno využívat video hovorů bez potřeby ostatního softwaru.

Samozřejmě se však nemusíte obávat zneužití této funkce, neboť pokud navštívíte nějakou stránku, která požaduje využití webkamery a mikrofonu, Opera se vám sama zeptá, jestli je spustit či nikoliv. Šikovně vyřešená je také práce se samotnými panely, které mezi sebou můžete libovolně přetahovat.

Prohlížeč si můžete přizpůsobit kompletně k obrazu svému, a to jak díky skinům, kterých je na internetu nepřeberné množství, tak díky různým doplňkům, pluginům a tak podobně. Inovativní je zde systém takzvaných vizuálních záložek, které jsou zobrazovány ve formě dlaždic. Ke každé záložce si můžete přiřadit vlastní screenshot, abyste ji rychle a bezpečně ihned poznali.

Operu si můžete STÁHNOUT ZDE.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Internetové prohlížeče a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.