Nejstahovanější programy a aplikace

AVG Anti-Virus Free Edition

Antivirových programů je na trhu opravdu veliké množství. Některé si můžete stáhnout zadarmo, za některé musíte zaplatit. Jedním z nejznámějších antivirových programů je určitě AVG, které nabízí jak software placený, tak software zadarmo.

Zadarmo si můžete stáhnout antivirový program AVG Anti-Virus Free Edition. Oproti minulé verzi tohoto programu jsme se dočkali několika zásadních změn. V prvé řadě se jedná o optimalizaci datových a operačních nároků. Za veliké nároky na operační paměť bylo totiž AVG v minulosti hodně kritizováno.

Uživatelům se také nelíbily neustále vyskakující okna, prostřednictvím kterých komunikoval program s uživatelem, takže tomuto se tvůrci této verze také vyhnuli, což opět snížilo nároky na paměť.

V nové verzi bylo také urychlení načítání samotné aplikace. Jediná nevýhoda tohoto programu je to, že se chce vnutit do vašeho internetového prohlížeče. Další věcí, která byla změněna, byl vzhled, který dostal metro podobu, což je výhoda například u tabletů nebo notebooků s dotykovým ovládáním.

Mezi další funkce tohoto programu patří dále například třístupňový scan systému, automatická aktualizace virové databáze, online ochrana uživatele a tak podobně.

AVG Antivirus Free Edition můžete STÁHNOUT ZDE.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Antivirové programy a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.