Nejstahovanější programy a aplikace

Nero 2014

Nero je pravděpodobně nejznámějším vypalovacím programem na trhu a to již opravdu dlouho. Pryč jsou však ty doby, kdy program Nero sloužil pouze k vypalování. V současné době se jedná o veliké multimediální centrum, které je funkcemi přímo přeplněno.

Nero se v současné době dokáže postarat o takřka veškeré činnosti, které se týkají hudby, fotek nebo videa. Verze 2014 navíc přináší zásadní změnu uživatelského rozhraní, které přišlo zejména s inteligentní vnitřním ovládáním , které disponuje chytrým a plnohodnotným systémem drag & drop, tedy chytni a pust.

Jako uživatel tedy jen vyberete potřebná data a přetáhnete do nově vznikajícího projektu, to je všechno. Automaticky se vyberou možnosti, přičemž poté stačí zadat jenom potřebné detaily. Poté se hned spustí vypalování nebo samozřejmě nějaká jiná vybraná činnost.

V Neru 2014 je také integrovaný inteligentní manažer, pomocí kterého můžete pohodlně prohledávat složky a soubory. Design tohoto multimediálního centra je taktéž velice pohodlný a přehledný, kdy si v základním rozhraní vybíráte z přehledné a ucelené nabídky služeb. Spuštění služby je pak otázka jednoho kliknutí. Aplikaci Nero 2014 si můžete stáhnout níže. Jedná se o zkušební trial verzi.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Oblíbený software a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.