Nejstahovanější programy a aplikace

Total Commander

Total Commander je pravděpodobně nejpoužívanějším souborovým manažerem a to již dlouhou dobu. Vyznačuje se opravdu širokým spektrem funkcí, přičemž si ale stále je schopen zachovat jednoduchost, přehlednost a samozřejmě rychlost.

V programu pracujete ve dvou oknech s adresářovými strukturami vedle sebe. Aplikace podporuje více jazyků, přičemž čeština není samozřejmě výjimkou. V nových verzích Total Commanderu jsou rozšířené funkce vyhledávání, můžete porovnávat a synchronizovat soubory a tak podobně. Můžete prohlížet také archivační dokumenty, které mají formáty arj, zip, rar, lzh, ace, gz, tar, cab nebo uc2.

Velice oblíbenou funkcí je také otevírání zazipovaných souborů již v průběhu stahování, čehož můžete využívat v případech, že je stahovaný soubor opravdu veliký a nechce se vám čekat na kompletní stažení. V aplikaci je integrovaný FTP klient.

Najdete zde také například ikony pro zobrazování historie a adresářového menu, záložky pro jednotlivá okna, můžete si dát náhled obrázku, vytisknout si výpis souborů a spoustu dalších užitečných funkcí. Aplikaci Total Commander si můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Komentáře jsou uzavřeny.