Nejstahovanější programy a aplikace

Microsoft Windows Media Player

Microsoft Windows Media Player je integrovaným prohlížečem, který obsahuje funkce pro nahrávání, přehrávání hudby, či videa, knihovnu médií, ve které si můžete přehledně třídit hudbu a tvořit plnohodnotné playlisty.

Velice oblíbenou funkcí je také podpora snadného přenosu souborů do jednotlivých přenosných zařízení, jako například do mp3 přehrávačů a tak podobně.

Pomocí Microsoft Windows Media Playeru můžete také vypalovat hudební CD, kopírovat z jednoho CD na druhé. V průběhu přenosu můžete dané CD dokonce poslouchat.

Vypálením získáte hudební soubor ve formátu Windows Media, který se vyznačuje téměř poloviční velikostí oproti velikosti písničky ve formátu mp3. Další integrovanou funkcí tohoto multimediálního přehrávače je také radiopřijímač, ve kterém si můžete vybírat z tisíce radiových stanic.

Tuner má spoustu možností předvoleb. Internetová rádia můžete vyhledávat podle jednotlivých kritérií, jako například umístění, formát, jazyk, frekvence a tak podobně. Mezi podporované formáty tohoto přehrávače patří například quicktime, au, vod, mov, midi, avi, wav, mp3, mpeg 1, mpeg 2 a tak podobně.

Komentáře jsou uzavřeny.