Nejstahovanější programy a aplikace

Power ISO

Určitě jste se někdy setkali s tím, že jste stáhli nějakou software, ať už to byla hra nebo program, který měl koncovku, se kterou jste se ještě před tím nesetkali a nevěděli jste, jak jej otevřít.

V dnešní době je naprosto běžnou záležitostí dávat hry nebo software do image souboru, což může vytvořit koncovku jako třeba iso, img, bin a tak podobně. K tomu, abyste mohli tento soubor spustit, budete potřebovat nějaký emulátor.

Na internetu jich naleznete poměrně veliké množství, přičemž k těm nejoblíbenějším patří určitě prográmek Power ISO. Aplikace udělá z tohoto souboru takzvanou virtuální mechaniku, ze které se pak spustí instalace. Poté můžete samozřejmě virtuální mechaniku a daný soubor smazat, neboť zabírají místo na disku. Před tím si ale zjistěte, jestli například daná hra nepotřebuje, aby byla mechanika stále přítomna.

V tomto případě musíte nechat tuto virtuální mechaniku nainstalovanou. To se však stávalo pouze u starších her, které byly prodávány na CD nosičích a tak podobně. V dnešní době, kdy mají instalátory několik gigabajtů už se to nestává. Se soubory BIN/ISO můžete také různě dál pracovat, editovat je, dělit a tak podobně. Můžete si vytvořit také bootovací obraz, převádět mezi formáty a tak podobně.

Power ISO můžete STÁHNOUT ZDE.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Práce se soubory a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.