Nejstahovanější programy a aplikace

Advanced SystemCare

Určitě se vám už někdy stalo, že jste po čase začali pociťovat, že vám počítač nebo notebook již to, co býval. Může to být samozřejmě stářím, ale také je to tím, že se v něm ukládají staré nepotřebné soubory, dochází k chybám v registru a tak podobně.

Asi nejúčinnějším a nejdoporučovanějším řešením pro tyto situace je kompletní formát disku a reinstalace celého systému. K tomu se ale samozřejmě spousta lidí neodváží, proto existují na trhu programy a aplikace, které by měly alespoň trochu pomoci vyčistit operační systém od starých nepotřebných věcí, přidat mu na výkonu, zrychlit start a tak podobně.

Jedním z těchto programů je pak například Advanced SystemCare, který umožňuje rychlou a snadnou optimalizaci vašeho OS.

Díky němu byste měli dosáhnout bezproblémového a rychlejšího chodu. Program sám po spuštění testu detekuje ty části systémy, které by mohly mít nějakým způsobem vliv na jeho zpomalení či stabilitu. Kromě toho všeho se dokáže také vypořádat s veškerým nepříjemným spywarem, adwarem a tak podobně.

Jestliže budete chtít změny provedené tímto programem z nějakého důvodu vrátit, tak můžete,neboť program sám dělá vlastní zálohy. Program Advanced SystemCare si můžete stáhnout níže.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Optimalizace PC a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.