Nejstahovanější programy a aplikace

Adobe Reader

Aplikace Adobe Reader by v dnešní době měla být součástí každého notebooku či počítače. Jedná se především o masivní rozšíření elektronických dokumentů, konkrétně tedy speciálního formátu pdf neboli portable document format.

Pokud si stáhnete klasickou aplikaci Adobe Reader zdarma, tak budete mít možnost tyto dokumenty pouze prohlížet. Abyste mohli tyto dokumenty vytvářet nebo editovat, museli byste mít placenou verzi tohoto programu.

Pokud byste hledali alternativu, tak například open source balík OpenOffice dokáže převádět mezi klasickými dokumenty a pdf dokumenty. Základní vlastností aplikace Adobe Reader je rychlé vyhledávání v textu, zobrazení 3D náhledu, možnost zabezpečit dokument digitálním zámkem, tisk a spousta dalších věcí.

Nová verze tohoto programu s označením 8 toho přináší spoustu nového. Jedná se například o online komunikaci mezi uživateli tohoto programu, zjednodušené a nové uživatelské prostředí, lepší možnost zabezpečit dokumenty, organizování a čtení elektronických knih.

Dále podporuje převod webových stránek a emailových zpráv do formátu pdf, dokáže přehrát multimediální obsah, který vložíte do dokumentu a tak podobně. Aplikace je v českém jazyce, takže práce s ní nečiní žádné problémy. Výrazně rychleji oproti předešlým verzím probíhá také načítání aplikace. Aplikaci můžete stáhnout pomocí odkazu níže.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Adobe Software a označen , , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.